info@gappex.cz

Rezervace covid

Rezervační systém

Systém umožňující jednoduchou rezervaci například na testování covid.

Uživatelsky jednoduchý a přehledný rezervační systém nyní slouží k rezervaci určeného času na vybranou agendu. V současné době je například využít pro rezervaci časů covid testování. Objednávat se mohou zaměstnanci nebo externí zaměstnanci prostředctvím oprávněné osoby. Celý rezervační systém lze plně přizpůsobit Vašim potřebám a provozním podmínkám.

Systém je rozdělen na weřejou část. Tj. část kde dochází k samotné rezervaci vbraného času. A na část administrátorskou, která slouží pro správu rezervací.

Jak vše funguje?

 • Krok 1 - Výběr agendy

  Prvním krokem rezervace je výběr agendy, lokality odběru, apod. kam se zaměstnanec na odběry dostaví. Toto nastavení je celkově konfigurovatelné ve správcovském rozhraní rezervačního systému.

 • Krok 2 - Výběr termínu

  Výběr termínů a času je plně ve Vaší režii. Správce, po domluvě s odběrovým místem, nastaví dostupné termíny a časy, na které se mohou zaměstnanci rezervovat.

 • Krok 3 - Osobní údaje

  Zde zadá zaměstnanec své osobní údaje (jméno, e-mail). Pokud chce rezervovat jiného zaměstnance, zaškrtne možnost "Registruji někoho jiného" a vyplní jeho údaje. Poté stačí potvrdit odeslání rezervace.

 • Krok 4 - Máme hotovo

  Po odeslání osobních údajů budete přesměrování na stránku s potvrzením o dokončení rezervace (1. obrázek). Během pár minut Vám na email přijde potvrzovací e-mail nebo sms (dle nastavení) s přehledem informací, včetně odkazu kde je možné rezervaci zrušit.
  Aplikace se napojuje na poštovní systém nebo sms bránu zákazníka.

 • Přehled

  Na tento přehled se prokliknete hned na první/úvodní stránce rezervačního systému, u prvního kroku - výběr agendy. Zde máte kompletní přehled o svých rezervacích nebo o rezervacích pro externí zaměstnanců, které jste vytvořili.

 • Přehled správce rezervací

  Zde se můžete podívat, jak pak vypadá kalendář volných a obsazených termínů.

image

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla est usus legentis facilisi. Typi non habent insitam; est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem. Investigationes demonstraverunt lectores legere me lius quod ii legunt saepius.

awesome-image

Prvním krokem je výběr agendy.
awesome-image

Druhým krokem je výbě konkrétního dostupného termínu.

awesome-image

Zadání osobních údajů.

awesome-image

Závěrečné potvrzení rezervace.
awesome-image

Potvrzení rezervace jde i e-mailem.
awesome-image

K rezervaci se mohu i vrátit.
awesome-image

Rezervace jsou dostupné v admin rozhraní.
awesome-image

Přehled rezervací.

Potřebujete další informace?

Název: Rezervace SFP

Technologie: Dot.NET

Databáze: MS SQL, MySQL

Platforma: Windows, Linux

Další informace: info@gappex.cz