info@gappex.cz

O nás

Vždy najdeme vhodné řešení.

Name: Gappex s.r.o.

IČ: 06835732

DIČ: CZ6835732

Web: www.gappex.cz

Email: info@gappex.cz

Naše společnost se již dlouhou dobu zaměřuje na vývoj systémů na zakázku. Jde především o webové prezentace, ale také o unikátní systémy určené pro konkrétní použití. Realizujeme projekty v rozličných odvětvích, jako je bankovnictví, logistika, ekonomika a mnohé jiné. Díky tomu jsme schopni vždy navrhnout a následně zrealizovat takové řešení, které plně uspokojí i to nejsložitější zadání.

Naše technologie

Naše projekty vytváříme převážně na webových technologiích společnosti Microsoft jako je Dot.NET C#, ale i na open technologii jako je PHP. Jako databázovou platformu jsme připraveni používat jak řešení na bázi Microsoft SQL či Oracle, tak i My SQL.

Co děláme

Navrhujeme a vyvíjíme software tak, aby z našich klientů dělal spokojené uživatele. Vedle vývoje poskytujeme širokou rodinu již připravených, vysoce konfigurovatelných produktů založených na platformě SFP.

Naše služby

Grafické návrhy

Nedílnou součástí vývoje každé aplikace či systému je profesionální grafický návrh.

Zaměřeno na uživatele

Domníváme se, že každý systém by měl především sloužit uživatelům. Proto v první řadě vytváříme řešení, které je uživatelsky přátelské.

Ekonomické hledisko

Při návrhu i realizaci vždy garantujeme cenu projektu. Klient tedy dopředu ví, kolik ho bude vývoj stát.

Multifunkčnost

Naše řešení je navrženo tak, aby poskytovalo širokou škálu konfigurací. Díky tomu vyhoví každému uživateli.

Spolupráce

K zadání přistupujeme proaktivně. Snažíme se klientovi navrhnout takovou variantu, kterou považujeme za ideální. Stejně přistupujeme ke všem výzvám projektu. Jsme partneři.

Rozvoj řešení

S úspěchem našich partnerů rosteme i my. Proto jsme připraveni poskytnout maximální míru součinnosti nejen během vývoje, ale i následně v rámci supportu.